PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=164567}

Siedem mieczy

Chat gim
6,3 2 941
ocen
6,3 10 1 2941
Siedem mieczy
powrót do forum filmu Siedem mieczy

Ja jestem zauroczony . Wartka akcja , wyraziste postacie , świetnie nakręcone sceny walki do tego ciekawy scenariusz w to wszytko wplecione zostały zdrada , miłość i przyjaźń. Polecam fanom gatunku.

ocenił(a) film na 10
okrutny_kobieciaz

Zgadzam się w 100%. Bardzo dobry film. Historia wciąga widza. Świetne aktorstwo i piękna muzyka. Polecam.

Anushka_S

,a, jedno pytanie: Kim jest wojowniczka z makijażem Ala Fredy Merqury? Bardzo charyzmatyczna postać.

ocenił(a) film na 8
Zbyszek_2

nop ja się trochę wynudziłem na tym filmie ;] zbyt długie sceny walk + nudna opowieść film trwa ponad 2 godziny ale po przewinięciu scen walk pozostaje nudny film ;]

ocenił(a) film na 7
okrutny_kobieciaz

Mam podobną opinię. Rozumiem że miłośnikom amerykańskich produkcji może nie przypaść do gustu, no bo jak długo można wysiedzieć na filmie ? Pewnie amerykanie zrobili by z tego serial co najmniej kilkudziesięcio odcinkowy.
Jednak co do filmu to muszę przyznać że nie powala na kolana a narracja w wielu momentach jest przyciężkawa dla zachodniego widza i może w skutek właśnie niezrozumienia zbiera taką krytykę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones